Foto skupiny EnterCZ

Chtěl jsem vytáhnout nějaké fotky z vystoupení hradecké skupiny EnterCZ. Bohužel jich není mnoho tak sem dávám alespoň těch pár, co jsem našel. EnterCZ vyhráli soutěž pro nadějné talenty. Ale to určitě víte.

Související obrázek

Výsledek obrázku pro skupina enter

EnterCZ vystoupil v Helpbandu n.2

Projekt Helpband vzniklo proto, aby nabídl českým novým kapelám a interpretům kompletní servis. 14.4.2011 od 19.hod se tak uskutečnila akce v Praze ve Futuru, vnímaná jako jarní mini festival.

Setkat jste se mohli s těmi nejlepšími královéhradeckými kapelami, podporované právě projektem Helpband , jako třeba právě Enter a Memphis spolu s vítanou kapelou Airfare. Byla to parádní rock n´rollová párty přesně tak, jak se očekávalo.

Helpbrand vznik v Praze 15. září v roce 2010. Cílem bylo pomoci hudebníkům nejen s produkcí koncertů, ale také natáčením videoklipů a vydáváním CD, PR, reklamní plochy…Prostě opravdu kompletní servis se vším všudy. Princip je jasný. Pomoci talentovaným a pracovitým muzikantům v jejich rozvoji.

Vše by se nemohlo uskutečnit bez jednání s rádii, TV a jinými médii. Reklama ve velkých mediálních skupinách je klíčová.